Image

Podmínky užití a ochrana soukromí Alatar, s.r.o.

01 Autorská práva

a. Vlastníkem a provozovatelem internetových stránek je společnost Alatar, s.r.o., která je oprávněna vykonávat majetková práva k těmto internetovým stránkám (dále jen "Provozovatel").


b. Provozovateli náleží všechna licenční a autorská práva k veškerému obsahu, který Provozovatel umísťuje na stránkách www.danepraha.cz, a to včetně textu, designu stránek, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách, jakož i kvýběru a způsobu uspořádání souborů obsažených na těchto stránkách.


c. Práva a povinnosti provozovatele a uživatelů při používání těchto stránek se řídí těmito Podmínkami užití. Tyto Podmínky užití se vztahují na všechny osoby, které navštíví tyto stránky (dále jen "Uživatelé"). Uživatel vyjádří souhlas s těmito Podmínkami užití tím, že vstoupí na kteroukoliv z www stránek Provozovatele či jakýmkoliv způsobem užije jakoukoliv informaci umístěnou v rámci www stránek Provozovatelů.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví a daní. S naším zkušeným týmem odborníků vám nabízíme profesionální péči, pečlivou evidenci a poradenství v otázkách účetnictví a daňové problematiky.

Stránky

Kontakt

Alatar s.r.o. - Srbovka 784, Líbeznice, 250 65

+420 603 922 924

Sledujte nás